+38 (050) 276-60-59 (Viber)
+38 (097) 963-36-95
+38 (063) 790-00-10
Ми так влаштовані, що до кінця не можемо усвідомити та прийняти існування смерті. Саме тому дане явище оповите таємницею: існує безліч ритуалів, яких ми намагаємося дотримуватись, не вникаючи в їхній сенс. Одним з таких вважається звичай відвідувати померлих до обіду. Чому саме ранок – сприятливий час для відвідування тих, кого немає поряд з нами?
Традиція бере початок з давніх-давен, особливо поширена вона серед жителів сіл. Від людей похилого віку можна часто почути страшні історії про відьом і душ померлих, що блукають по цвинтарі. Темні маги, як і духи, тільки й чекають на те, щоб вкрасти душу людини, яка випадково потрапила на територію цвинтаря. Але за повір'ям відбувається це після заходу сонця. То чому ж не можна ходити на цвинтар після обіду? Багато людей не порушують цієї традиції з таких причин:
І все-таки: чи є грунтовна причина не відвідувати цвинтар після обіду? На думку екстрасенсів та парапсихологів, у період з 12 години ночі та до 6 години ранку на території, де ховають покійників, здійснюється потужний енергообмін. Що це означає? Люди зі слабкою енергетикою ризикують притягнути негатив до свого життя.
Практично кожна сучасна людина страждає від однієї серйозної напасті: тотальної зайнятості. Іноді можливості відвідати до обіду померлого родича чи друга просто немає. Як вчинити у такому разі? Намагайтеся потрапити на цвинтар до заходу сонця. І справа не в темних силах і чаклунах, яких можна зустріти на цвинтарі. У темний час доби ви можете зіткнутися зі злочинцями, наркоманами, алкоголіками чи дикими собаками, що становить реальну загрозу вашому життю.
А якщо ви все ж таки боїтеся негативної енергетики, варто надіти хрестик, з яким вас хрестили, і відкинути всі погані думки. Думайте про те, що ви йдете в гості до дорогої для вас людини. І пам'ятайте, якщо щось впаде на цвинтар, річ треба залишити там: виносити щось із території покійників – погана прикмета.