+38 (050) 276-60-59 (Viber)
+38 (097) 963-36-95
+38 (063) 790-00-10
Багато людей задають питання: "Чи може дитина відвідати цвинтар?". Дати однозначну відповідь на це питання дуже складно. Одні люди вважають, що це можливо, інші – ні. психологів і біоенергетиків з цього питання.
Всі живі і неживі істоти мають позитивну або негативну енергію. Білою енергією володіють люди з доброю і красивою душею, а чорною – злі, лицемірні і розбещені люди. Місця поховань, такі як кладовища, мають чорну енергетику, яка викликана людським болем, горем і стражданнями за загиблими. Вразлива і незріла енергія - маленькій істоті можна нашкодити. Адже ніжна душа маленьких чоловічків швидко хапає і вбирає в себе цю «чорноту». Крім того, на кладовищі є личинки та сутності, які є енергетичними згустками мерців, які не можуть нарешті покинути реальний світ і знайти собі місце.
Духи померлого можуть володіти живими людьми зі слабкою енергією. Як правило, це душі людей, які покинули земний світ в результаті раптової смерті, покінчили життя самогубством або душі з обтяженою кармою Відвідайте цвинтар для дітей, які ще мають слабкий енергетичний захист і можуть підібрати якусь сутність.
Брати чи не брати свою дитину на цвинтар - це рішення батьків. Можливо, батьки не хочуть приховувати від своєї дитини, що є смерть, яка може спіткати будь-якого з нас, та ще й будь-якої миті. що не потрібно боятися смерті. Так він добре зрозуміє суть поховання людини, і те, що людина назавжди покинула земний світ і його більше ніхто не побачить.
Беручи дитину з собою на цвинтар, необхідно стежити за її психічним станом і не випускати її з поля зору. Під час поховання дитині потрібно постійно пояснювати, що відбувається і навіщо це робиться.
Багато психологів вважають, що людина повинна дізнатися про смерть у молодому віці. Дітям можна розповісти про смерть бабусі та дідуся або показати їм пам'ятник померлим родичам. Важливо не лякати дитину розповідями про цвинтар або загиблих людей, так як це може завдати йому психологічну травму.
Також є думки психологів, що дітям не можна розповідати про смерть і вводити їх у цю тему в ранньому віці. Факт смерті краще приховувати на більш тривалий час, поки діти не усвідомлять все, що відбувається і не подивляться на речі більш усвідомлено. Щоб не порушувати ще не сформовану психіку дітей, можна придумувати різні історії, наприклад, про те, що людина пішла назавжди або вирішила змінити місце проживання.
Як бачите, думки психологів розходяться. Але, рішення завжди за вами. Важливо пам'ятати, що якщо дитина не готова відвідати цвинтар, то не варто тягнути її туди силою, так як нічого доброго з цього не вийде, а травмується тільки тонка психіка дитини.