+38 (050) 276-60-59 (Viber)
+38 (097) 963-36-95
+38 (063) 790-00-10
«Ми приходимо в цей світ без нічого. І також повинні піти,» – такої думки дотримується церква, коли йдеться про необхідність класти речі в труну померлому. У потойбічному світі душі покійника належить очиститися, залишити мирські звички. А цей ритуал ускладнює процес очищення і є язичницьким. Але все ж таки дана традиція дотримується в багатьох сім'ях. Вважається, що вільний простір усередині труни потрібно заповнити – інакше сім'ю спіткає нове горе. І якщо ви твердо вирішили відправити покійного в останній шлях, віддавши йому якусь річ, зверніть увагу на те, що можна класти в труну, а що ні.
Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу: ви відчуваєте, що покласти певну річ у труну буде правильним? Якщо ви розумієте, що це рішення є правильним, врахуйте наступне:
Прощаючись із дорогою людиною, кладіть лише позитивні речі, які на вашу думку принесуть заспокоєння його душі.
Забобонні люди дотримуються думки, що далеко не всі речі можна покласти в труну до покійного. І це не безпідставно. Церква та люди, які вивчають біоенергетику, вважають, що категорично не можна класти у труну фотографії та речі живих людей. Предмет може стати свого роду каналом у мертвий світ. Тобто у живої людини розпочнеться чорна смуга, яка може призвести до фатальних наслідків. Щоб не викликати лиха, небажано також зберігати в будинку фотографії з похорону, наповнені енергією смерті.
Не варто класти живі квіти: згідно з повір'ям, якщо квіти випадають із труни, вони поширюють захворювання померлого. Не кладуть до покійного й гроші: у того, хто поклав монети чи купюри, спорожніє гаманець. Якщо ви хочете, щоб якась річ була разом з покійним, але виявили, що її не бажано класти в труну, можете нанести її зображення на пам'ятник.