+38 (050) 276-60-59 (Viber)
+38 (097) 963-36-95
+38 (063) 790-00-10
На зміну громіздким надгробкам із бетону прийшли витончені пам'ятники з граніліту. Що за матеріал? Його ще називають полімербетон. Він і справді такий самий пластичний як глина, і такий самий міцний як бетон. Граніліт – суміш, модифікована хімічним шляхом. До складу сировини входять в'яжучі матеріали та мінеральні добавки, що сприятливо впливають на довговічність пам'ятників. Як і надгробки з інших матеріалів, гранілітові вироби мають свої переваги та недоліки. Які саме? Це ми зараз обговоримо.
Опинившись на будь-якому цвинтарі Харкова, можна помітити, що переважна більшість надгробків виготовлена саме з цього матеріалу – гладкого, глянсового та благородного. Чому перевага надається саме цим виробам? Вся справа в тому, що:
Затребувані і надійні полімербетонні надгробки мають адекватну вартість. Саме тому багато хто вирішує купити гранілітовий пам'ятник на могилу родичу чи товаришу.
Напевно, ви чули історії про те, що гранілітові вироби розсипаються через рік, втрачають блиск і вицвітають. І це цілком і повністю суперечить перерахованим вище перевагам виробів. Як це може бути? Велику роль відіграє якість матеріалу та дотримання норм у процесі виготовлення пам'ятника. Надгробок виготовляється наступним чином: у залізний каркас заливається суміш бетону з добавками. Коли розчин застигає, виріб шліфується. В результаті з'являється пам'ятник із бездоганно гладкою поверхнею.
Покладаючись на відповідального виробника надгробків, ви отримуєте довговічний та надійний виріб. Вибирайте вироби від перевірених компаній, адже оцінити якість лише на вигляд неможливо. Тому уточніть, чи є гарантія на надгробок. Пам'ятник на могилі – це данина померлому. Віддайте належне покійному: позначте місце його поховання надгробком, що поєднує в собі найкращі якості надгробків з граніту та залізобетону.